nasi dystrybutorzy
Menu

Poznaj nasz zespół

Zapoznaj się z naszym zespołem

SEBASTIAN CURYŁO

SEBASTIAN CURYŁO

właściciel

INFO

Moją inspiracją do zostania fryzjerem była moja mama ponieważ oprócz tego, że była krawcową to dorabiała na strzyżeniu włosów. I tak też podążyła moja droga.
,,Nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny.”

Myślę, że moją przygodę z fryzjerstwem zacząłem tak na poważnie kończąc 16 lat. Wówczas byłem już młodą ale bardziej świadomą osobą co chce w życiu robić i oddać serducho. Pierwsze kroki spędziłem u Pani Lidia Bałut razem z praktyka było to 12 lat wspólnego czasu.

Kolejnym krokiem było otworzenie własnego salonu. Obecnie posiadam już trzy salony i dwie Akademie. Co jest dla mnie dużym osiągnięciem. Jednak nigdy nie zamykam sobie celów i stawiam coraz to nowe wyzwania.

Szkoliłem się z najlepszych Akademiach takich jak; Maciek Majewski, Małgorzata Babicz, Berendowicz& Kublin, Kawulok, Claudius , Stacey Broughton,Neil Barton. Szkolenia odbywały się w prestiżowych akademiach: Budapeszcie, Wilnie, Szwecji, Włoszech czy Wielkiej Brytanii-akademia Tony&Gay, Vidal Sassoon, Allilon.

Oprócz pracy we własnym salonie, brałem udział przy tworzeniu własnych kolekcji fryzur czy eventów takich jak: pokazy mody, sesje zdjęciowe (także do czasopism, np. Kurier Fryzjerski ESTETICA USA), konkursy fryzjerskie-udział w Konkursach fryzjerskich miedzy innymi :KREATOR , MISTRZOWSKIE CIĘCIE oraz udzielam porad fryzjerskich na portalach internetowych fryzjerzy.com, ModneWłosy.

W pracy lubię najbardziej to że mamy kontakt z różnymi ludźmi i różnymi włosami. Są to wyzwania:
kolorystyczne, strzyżeń oraz tworzenia różnych brył kształtów. Każda osoba jest inna i zasługuje na
podejście do niej indywidualnie. Liczą się tutaj rysy twarzy rodzaj włosów ale również to gdzie i w jakim zawodzie pracuje dana osoba.

Justyna Biskup

Justyna Biskup

manager, stylistka

INFO

Cześć! Jestem Justyna. W Academy Curyło pracuję od 2016roku, ale wcześniej doświadczenie w zawodzie zdobywalam za granicą. Moja przygodę z Curyło Salon Academy zaczęłam od udziału w kursie zorganizowanym przez Sebastiana. Po szkoleniu otrzymałam od niego ogromną szansę na rozwój jaką był staż. Na początku robilam wszystko farbowałam, scinałam, modelowałam włosy itp, a w wolnych chwilach zajmowała sie biurokracją.
Obecnie jestem managerem. Kieruję zespołem i pomagam w zarządzaniu firmą jak i akademią która niedawno została otwarta. Oprócz tego jestem edukatorem. Prowadze szkolenia w czym się bardzo spełniam. W natłoku wielu obowiązków nie zrezygnowałam jednak z obsługi klientów, ponieważ kontakt z nimi daje mi ogromną satysfakcję.
Po godzinach lubie słuchać dobrej muzyki oraz spotykać się z przyjaciółmi.

Ewelina Brożek

Ewelina Brożek

stylistka

INFO

Od najmłodszych lat wiedziałam co chce robić w życiu. Fryzjerstwo to moja pasja. Od 6 lat rozwijam się pod okiem mistrza perfekcyjnych cięć Sebastiana Curyło. Również jestem reduktorem marki-Curyło, jest to spełnieniem moich marzeń. Wykonuje stylizacje fryzur do sesji zdjęciowych, pokazy fryzjerskie. W salonie zajmuje się koloryzacja , strzyżenia damskie , strzyżenia męskie , barbering oraz stylizacje fryzur. Codziennej pracy cenie sobie możliwość rozwoju, zdobywam doświadczenie, inspiruje się praca całego naszego zespołu. Nieustannie dążę do perfekcji I otwieram się na nowe inspiracje. A kontakt z ludźmi sprawia mi przyjemność. W wolniej chwili lubię czytać książki oraz oglądnąć dobry film.

Magda Mazurkiewicz

Magda Mazurkiewicz

stylistka

 

INFO

Moja przygoda z fryzjerstwem rozpoczęła się już 10 lat temu. W tym czasie nieustannie rozwijałam swoją pasję. Indywidualne podejście do klienta pozwala mi dobrać najlepszą stylizację. Doradze również jak dbać o włosy, aby każdego dnia wyglądały pięknie i zdrowo. W swojej pracy dążę do perfekcji.

Bartłomiej Knych

Bartłomiej Knych

stylista

 

INFO

To już minęło 9lat jak zacząłem prace z Pracownia Fryzur Curyło. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w różnych akademiach między innymi akademia Maniewski z Maciejem Maniewskim i Stylistka z Vidal Sassoon DObrawa Hause of Hair. Ogólnie zajmuje się w pracowni strzyżeniem męskim damskim ,koloryzacjami , kreatyna oraz fryzurami okolicznościowymi. Wolnych chwilach jeżdżę na rowerze i słucham muzyki Hause oraz hip hop

Marlena Łątka

Marlena Łątka

stylistka

 

INFO

Jestem młodą, kreatywna i pełna pozytywnej energii osobą. Fryzjerstwo jest moją  pasją i motorem napędowym w moim życiu. Największym celem jest dla mnie uśmiech i zadowolenie klienta wychodzącego spod moich rąk. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie starając się w pełni urzeczywistnić powierzone mi oczekiwanie. W swojej pracy stawiam na naturalność. Przykładam ogromną wagę do pielęgnacji włosów. Uważam, że zdrowe włosy to połowa sukcesu. Specjalizuje się w strzyżeniach męskich oraz damskich, wykonując je z ogromną starannością.

Barbara Sędłak

Barbara Sędłak

stylistka

 

INFO

Na salonie zajmuję się strzyżeniami damskimi i męskimi. Wykonuję również koloryzacje i stylizacje. Poza pracą interesuję się wizażem i sztuką, szczególnie zaś grafiką, rysunkiem, komiksem i animacją. W wolnych chwilach spędzam czas z ciekawą lekturą lub na łonie natury.

Jakub Małysiak

Jakub Małysiak

stylista

 

INFO

Nazywam się Jakub Małysiak
To co najbardzej mniej wyróżnia to przed wszystkim dokładność w każdym calu
Jestem młoda uśmiechnięta osoba która prężnie się rozwija  a to przede wszystkim dla was drodzy Państwo  ponieważ wasze zadowolenie jest dla mnie priorytetem
,, Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!
Przede wszystkim specjalizuje się
w strzyżeniach damskich oraz pielęgnacją włosów

napisz do nas

KONTAKT

Telefon

+48 502 152 035

Addres

ul. Garbarska 5/3
33-100 Tarnów

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 15:00

Media społecznościowe